Rejestracja

Adoby – coś więcej

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się sprzedażą produktów zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami, sieciami sklepów i małymi sklepami lokalnymi w Czechach, Polsce i na Słowacji. Działamy od 2011 roku, mamy już ponad 600 stałych klientów w samych tylko Czechach.

Podnoszenie standardów

Bodźcem do powstania Adoby był niedosyt. Przez kilkanaście lat pracy na kierowniczych stanowiskach związanych ze sprzedażą i zarządzaniem zdobyliśmy spore doświadczenie w branży metalowych elementów złącznych. Poznaliśmy rynek europejski zarówno od strony klientów, jak i dostawców. Wiemy, którzy producenci liczą się na rynku i mają towary naprawdę wysokiej jakości, a także jakie są potrzeby odbiorców. Ta wieloletnia i cenna lekcja uświadomiła nam również słabe strony firm działających w branży. Postanowiliśmy się z nimi zmierzyć, tworząc firmę, która lepiej wpisywałaby się w oczekiwania klientów.

Tak właśnie powstała firma Adoby

Jesteśmy przekonani, że możemy działać efektywniej niż nasza konkurencja. I to robimy. Wprowadzamy na rynki Europy Środkowej i Wschodniej produkty jednego z najstarszych i najbardziej cenionych producentów złącz do drewna w Niemczech. Z myślą o klientach stworzyliśmy elektroniczny system składania zamówień i dopracowaliśmy logistykę.

Ukierunkowanie na rozwój

Wiedzę i doświadczenie wciąż poszerzamy. Jeździmy na targi europejskie i azjatyckie, odwiedzamy laboratoria naszych dostawców, bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów, wnikliwie analizujemy informacje z branży. Wszystko po to, aby mieć możliwie najpełniejszą wiedzę na temat aktualnych trendów i tego, co sprzedajemy oraz móc profesjonalnie doradzić naszym klientom i systematycznie poszerzać ofertę.

Współpraca z liderami w branży

Współpracujemy z cenionymi w branży producentami i dostawcami, takimi jak niemiecka firma GH Baubeschläge czy włoska Ambrovit. Dzięki temu nasze łączniki i wkręty posiadają wymagane  w budownictwie europejskie aprobaty techniczne i certyfikaty. To daje nam pewność, że nasi klienci otrzymują tylko niezawodne elementy.

W naszej ofercie znaleźć można ponadto wysokiej jakości złącza ogrodowe, zasuwy, zawiasy, liny, łańcuchy, osprzęt, koła i zestawy jezdne, wsporniki pod półki oraz profile aluminiowe. Kupujemy je od producentów polskich lub sprowadzamy od zaufanych dostawców zza granicy. Część elementów to także nasza własna produkcja.

Chcesz poznać Twoje korzyści ze współpracy z Adoby? Kliknij tutaj.