Rejestracja
Strona główna Kotwy ogrodowe
MENU

Katalog produktów

Kotwy ogrodowe

Oferta złączy ogrodowych

Złącza (kotwy) ogrodowe ułatwiają prace przy budowie drewnianych konstrukcji ogrodowych, takich jak altany, garaże, płoty, tarasy, wiaty czy pergole. W naszej ofercie znajdziesz kotwy ogrodowe metalowe, do drewna i słupów drewnianych do różnych potrzeb i konstrukcji.

Materiały i powłoki

Z wykorzystaniem drewnianych i metalowych złączy ogrodowych można w prosty i szybki sposób samodzielnie wykonać szereg konstrukcji ogrodowych: zamontować huśtawkę, ławkę, przydomowy plac zabaw czy pergolę. W Adoby sprzedajemy kotwy ogrodowe ze stali ocynkowanej ogniowo lub galwanicznie, co gwarantuje trwałość, ochronę przed korozją i nie wymaga konserwacji przez wiele lat.

Szeroki wybór

W ofercie znajdziesz m.in. podstawy słupów o różnej formie montażu: do betonowania, do wbijania, do przykręcania i o różnych wymiarach. Nie brakuje również regulowanych podstaw umożliwiających montaż słupów o różnych rozmiarach. Wszystkie one gwarantują stabilne i bezpieczne kotwienie słupów do podłoża. Ofertę złączy ogrodowych uzupełniają okucia pergoli, łączniki belek okrągłych i mocowania do huśtawek.