Rejestracja
Strona główna Dlaczego my?

Dlaczego my?

W Adoby wprowadziliśmy szereg narzędzi i rozwiązań, których zadaniem jest realizacja potrzeb klientów na jak najwyższym poziomie.

1. Zapewniamy ekspresową dostawę

Nasza firma jest zlokalizowana na granicy 3 krajów. Dzięki temu towar do Czech, Polski i na Słowację jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 24 - 48 godzin.

2. Oferujemy szeroki przekrój towarów

Mamy szeroką i solidną grupę dostawców i bardzo dobrze zaopatrzone magazyny. Co to oznacza?  Jeśli np. prowadzisz punkt handlowy zajmujący się sprzedażą metalowych elementów złącznych i innych produktów DIY, możesz ograniczyć liczbę dostawców. Podejmując współpracę z nami, oszczędzasz czas i zyskujesz atrakcyjniejszą cenowo ofertę.

3. Posiadamy specjalne narzędzie do zamawiania towaru online

Jest ono dostosowane do różnych grup klientów oraz zintegrowane z systemem sprzedaży i magazynami. Dzięki temu klient wie, czy towar jest na stanie, kiedy wyjdzie z magazynu, jaki jest numer listu przewozowego.

4. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji

Żadnego klienta nie odsyłamy z kwitkiem. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii asortymentu, udzielamy pełnej informacji na temat nowych produktów i realizujemy niestandardowe zamówienia. Kiedy klient dzwoni do nas z problemem, nigdy nie mówimy, że się z nim skontaktujemy w późniejszym terminie. Działamy od razu. Szukamy, dopytujemy tak długo, aż uda nam się rozwiązać jego problem od ręki. Nawet gdyby dzwonił do nas z drobnostką.

5. Zapewniamy pewne wsparcie marketingowe naszym partnerom

W przypadku szerszej współpracy z punktem handlowym możemy przygotować gotowy koncept sprzedaży i wypożyczyć za darmo oznaczone regały handlowe. Nasi przedstawiciele zaproponują miks towarów, które najlepiej rotują i pomogą w stworzeniu profesjonalnej ekspozycji.